Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj
| Wi-Fi | Barnvänligt Barnsängar | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj med 4 sovrum ligger 7 minuter till fots från Ferradura-stranden och kan rymma upp till 13 gäster.
Den här villan med 4 badrum har ett väldigt bra läge inom 2 km från Geriba-stranden och en kort bit från Orlat Bardot Boardwalk. Denna villa ligger inom 25 minuters promenad från Brigitte Bardot-statyn.
Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din komfort.
Gäster i Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj har tillgång till ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. Restaurangen A Galeria ligger inom några kvarter från villan och erbjuder gästerna brasilianska rätter. Buzios flygplats kan nås på 20 minuters bilresa från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Brigite Bardot Border2,4 km
- Bus Central Station1,3 km
- Lagoinha Beach1,4 km
- Gerobá Lagoon1,9 km
- Turtle Beach2,2 km
- Brava Beach2,8 km
- Stones Road1,8 km
- Flygplatser
- Buzios Flygplats11 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Husdjur tillåtna
- Bagageförvaring
- Omklädningsrum
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
På rummet
- Sittgrupp
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Buzios till Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj?
Flygplatsen Buzios ligger 5 km från Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj. - ❓
Erbjuder Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj ett kök?
Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj har ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj?
Gästerna får bo på Casa Blanca Conforto Neoclasico, Buzios/Rj med sina husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Geriba-stranden och Orlat Bardot Boardwalk, som ligger inom 25 minuters promenad från boendet respektive 1 km bort.